Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest łatwe w użytku i jednocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, żeby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Założenie sklepu internetowego na naszej platformie to dostęp do rozwiązań dostosowanych do rozmaitych oczekiwań osób, planujących sprzedawać w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to zaledwie fragment świadczonych przez nas usług.

Według zebranych przez nas informacji, korzystanie z opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań pozwala firmie oszczędzić kilka godzin pracy dziennie. Nasi eksperci systematycznie dodają kolejne opcje, byś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dobrany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz szansę przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest faktycznie łatwe i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To świetne rozwiązanie, jeżeli chcesz dorobić do wypłaty, ale także przetestować pomysł na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez klientów. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.